Jak możemy Ci pomóc?

< POWRÓT
Jesteś tutaj:

Jak upewnić się, że telefon dziecka jest prawidłowo skonfigurowany

Agnieszka, 9 Grudzień, 2018

Po poprawnej konfiguracji dostaniesz informację na swój telefon wyświetlaną w okienku powiadomień, że ochrona telefonu dziecka została poprawnie skonfigurowana.

Na telefonie dziecka na wysokości ikony baterii będzie widoczna ikona aplikacji Parental i również w okienku powiadomień będzie wyświetlała się informacja, że ochrona jest aktywna i dane z urządzenia są zbierane.

Jeżeli na telefonie dziecka zaznaczona została opcja, aby ukryć powiadomienia dla aplikacji Parental Control – nie będą się one wyświetlały.  Jak to zrobić przeczytasz TUTAJ. Na telefonie rodzica w aplikacji Control Center pojawią się informacje pobrane z telefonu dziecka. Można również testowo prowadzić aktywność na telefonie dziecka – np. wysłać do niego SMS lub uruchomić wybraną aplikację i sprawdzić czy dane aktualizują się i są pokazywane na bieżąco w Control Center na telefonie rodzica.

Aby zobaczyć jak poprawnie skonfigurować aplikację na telefonie dziecka, kliknij tutaj: https://drive.google.com/file/d/1WbJjLXDXTIpy8Au7u3QdfyOeuaU2s-O1/view?usp=sharing

 

Dodaj swoją ocenę
[Liczna głosów: 0 Średnia ocena: 0]
Spis treści