W dzisiejszych czasach nic nie cieszy tak bardzo jak płynność i bezpieczeństwo płatności online. W CALMEAN zawsze staramy się dostosowywać do potrzeb naszych klientów, dlatego z radością informujemy o kolejnej ważnej aktualizacji w naszym systemie!

Jesteśmy dumni z faktu, że wdrożyliśmy płatności PayU GPO (płatności cykliczne z użyciem kart kredytowych) w naszym panelu na stronie panel.calmean.com. To znaczący krok naprzód w usprawnieniu komfortu korzystania z naszych usług.

Co to oznacza dla Ciebie, naszego Klienta?

  1. Więcej opcji płatności: Dzięki PayU GPO masz dostęp do szerokiej gamy metod płatności. Wybierz tę, która jest dla Ciebie najdogodniejsza!
  2. Szybkość i wygoda: Zapomnij o długich formularzach i skomplikowanych krokach. Proces płatności jest teraz szybszy i bardziej intuicyjny.
  3. Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu: Twoje dane są chronione najnowocześniejszymi technologiami. Płacisz bez obaw o swoje środki i informacje.

 

Nasz priorytet to Twoje zadowolenie. Wprowadzenie systemu płatności PayU GPO to odpowiedź na potrzeby naszych klientów i dążenie do ciągłego udoskonalania naszej platformy. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej o nowej metodzie płatności, zapraszamy do kontaktu. Dziękujemy za zaufanie i życzymy udanych zakupów!

Zespół CALMEAN.

Dodaj swoją ocenę
[Liczna głosów: 0 Średnia ocena: 0]