Właśnie dodaliśmy do naszej aplikacji nową, bezpłatną funkcję o nazwie CALMEAN Jestem tutaj, która umożliwia udostępnianie lokalizacji oraz zapraszanie bliskich do swojego grona. Ta innowacyjna funkcja została stworzona z myślą o bezpieczeństwie i komfortowej komunikacji z najbliższymi. Oto co możecie zyskać korzystając z CALMEAN Jestem tutaj:
📍 Udostępnianie lokalizacji: Dzięki CALMEAN Control Center, możecie teraz dzielić się informacją o swoim położeniu z wybranymi osobami. To świetny sposób, aby zawsze wiedzieć, gdzie są Wasi bliscy i upewnić się, że są bezpieczni.

 

👨‍👩‍👧‍👦 Zapraszanie rodziny i znajomych: W prosty sposób zaproście do aplikacji swoich bliskich oraz znajomych, aby dzielić się z nimi swoją lokalizacją. To doskonałe narzędzie do utrzymania więzi z najbliższymi, niezależnie od odległości.

 

🔒 Pełna kontrola nad prywatnością: CALMEAN Jestem tutaj daje Wam pełną kontrolę nad tym, kiedy i z kim dzielić się swoim położeniem. Calmean szanuje prywatność użytkowników, pozwalając im samodzielnie decydować o udostępnianiu swojej lokalizacji.

 

🎉 Darmowe i bez ograniczeń: Ta funkcja jest dostępna za darmo i bez żadnych ograniczeń dla wszystkich posiadaczy naszej aplikacji. Korzystajcie z niej bez żadnych przeszkód!

 

Jesteśmy przekonani, że CALMEAN Jestem tutaj uczyni korzystanie z Calmean jeszcze bardziej komfortowym i przyczyni się do zwiększenia poczucia bezpieczeństwa Was i Waszych bliskich. Gorąco zachęcamy Was do wypróbowania tej nowej funkcji i dzielenia się swoimi doświadczeniami z innymi użytkownikami.

 

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Calmean
QR Apple Store
Dodaj swoją ocenę
[Liczna głosów: 1 Średnia ocena: 5]