W dzisiejszym świecie, gdzie dzieci rosną, otoczone przez technologię, kluczem jest dbanie o ich bezpieczeństwo online. Wyobraź sobie, że dostajesz co tydzień szczegółowy raport, który nie tylko pozwala zrozumieć, jak Twoje dziecko korzysta z telefonu, ale także dostarcza wskazówek, jak je chronić. Dzięki naszej nowej funkcji, teraz to jest możliwe!

Czego możesz się spodziewać po tygodniowym raporcie?

Raport zawiera komplet informacji dotyczących aktywności Twojego dziecka na telefonie. Najpierw przedstawia całkowity czas spędzony przez dziecko przy telefonie – na przykład w ubiegłym tygodniu: 27,49 godziny. Ale co jeszcze bardziej fascynujące, jest to, że raport pokazuje również zmianę procentową w użytkowaniu w porównaniu do poprzedniego tygodnia. Na przykład, jeśli widzimy spadek o 50% – może to być sygnał, że Twoje dziecko spędziło więcej czasu na świeżym powietrzu lub skupiło się na nauce!

Dodatkowo, dowiesz się, jakie aplikacje i typy aplikacji były najczęściej używane, co pozwoli Ci zrozumieć zainteresowania i nawyki Twojego dziecka. Chciałbyś wiedzieć, co przyciąga uwagę Twojego dziecka na YouTube? Nasz raport dostarczy Ci informacji na temat najdłużej oglądanych filmów oraz najczęściej odwiedzanych kanałów. A to jeszcze nie koniec! Możesz też sprawdzić, jakie strony WWW Twoje dziecko odwiedzało najczęściej.

Dlaczego warto zainwestować w tygodniowe raporty?

Zrozumienie, jak Twoje dziecko korzysta z telefonu, to pierwszy krok do zapewnienia mu bezpieczeństwa. Tygodniowe raporty dają Ci wiedzę, która pozwala na świadome podejmowanie decyzji dotyczących ograniczeń w korzystaniu z urządzenia i rozmów z dzieckiem na temat odpowiedzialnego korzystania z technologii.

Co nas czeka w przyszłości?

Jesteśmy dumni z tego, co dotychczas osiągnęliśmy, ale to dopiero początek. Wkrótce nasz raport będzie zawierał rekomendacje odnoszące się do tego, czy dziecko nie narusza dobrych praktyk korzystania z telefonu. Dzięki temu, będziesz mógł działać proaktywnie, dbając nie tylko o bezpieczeństwo swojego dziecka, ale także o jego zdrowie psychiczne i emocjonalne.

Podsumowanie

W erze cyfrowej, w której nasze dzieci rosną, kluczem jest dbanie o ich bezpieczeństwo online. Nasze tygodniowe raporty e-mail są tu po to, aby Ci w tym pomóc. Chcemy, abyś czuł się pewnie, wiedząc, że jesteś wyposażony w narzędzia, które pomogą Ci chronić to, co najcenniejsze. Bezpieczne dzieci to szczęśliwe dzieci, a nasze narzędzie do kontroli rodzicielskiej jest kolejnym krokiem w kierunku tworzenia bezpieczniejszego świata online dla nich.

QR Apple Store
Dodaj swoją ocenę
[Liczna głosów: 1 Średnia ocena: 5]