Przed nami MIKOŁAJKI oraz Boże Narodzenie. To dla każdego, a w szczególności dla rodzica oznacza czas poszukiwania prezentów. Jeżeli Twoje dziecko zakomunikowało co chce dostać od Mikołaja, to w zasadzie masz problem z głowy. Jeżeli jednak nadal nie wiesz co kupić, zapoznaj się z naszym wpisem! Przedstawimy w nim 7 pomysłów na ciekawy prezent dla chłopca w wieku 7 – 11 lat.

1. Książka – tak to jest ponadczasowy prezent! Tylko jaka książka mogłaby być ciekawa dla chłopca w wieku 7 – 11 lat!?  Nasz wybór to: „MÓZG, to o czym dorośli Ci nie mówią bo często sami nie wiedzą” oraz „Skąd się biorą dziury w serze?” Obydwie pozycje odpowiadają na dziwne i niecodzienne pytania, na które być może sami dorośli mieliby problem odpowiedzieć. Książka jako prezent to wspaniały wybór zamiast zabawek, a przy tym można zdobyć wiedzę. Ciekawą propozycją może być również „Zeszyt łobuza i jego kumpli”, który nie jest typową książką, ale na pewno stanowi ciekawą alternatywę dla dzieci nie lubiących książek.

 

2. Magiczne UFO – masz w domu psotnika, który uwielbia sztuczki? To wymarzony prezent dla niego! UFO unosi się w powietrzu i nie potrzebuje baterii ani pilota. Twój psotnik będzie szczęśliwy mogąc zrobić pokaz magicznej sztuczki z UFO!


3. Zegarek CALMEAN! Do wyboru model NEMO – wodoodporny z funkcją robienia zdjęć lub model TOUCH idealny dla młodszych dzieci! Ten prezent ucieszy zarówno dziecko jak i rodzica! Świetna alternatywa dla telefonu komórkowego. Smartwatch CALMEAN dzwoni, lokalizuje, alarmuje, wzywa pomocy i nasłuchuje. To wyjątkowy gadżet, który daje poczucie bezpieczeństwa Tobie i Twojemu dziecku!

  


4. OZOBOT – robot do nauki programowania. Uczy poprzez zabawę i doświadczenie, rozwija myślenie logiczne i algorytmiczne, przez co rozwija w dzieciach nawyki myślowe ułatwiające im funkcjonowanie we współczesnym świecie.

5. Piłka nożna Air Disk – chyba każdy, kto ma w domu chłopca przerabiał kopanie piłki w domu. Ta zabawka rozwiązuje problem obitych ścian, mebli i innych uszkodzeń powstałych w wyniku gry w piłkę w domu! Sunie lekko po podłodze i jest bezpieczna dla Twoich mebli.

6. Ręka robota – kolejna „robotyczna” propozycja dla chłopców uwielbiających majsterkowanie. Obdarowany samodzielnie może zbudować rękę robota i potem nią sterować. Zabawka uczy myślenia i daje dużo frajdy.

7. Gry edukacyjne dla dzieci – to jest zawsze dobry pomysł na prezent. Nasz wybór to : gra matematyczna BRAINBOX oraz gry z serii CZU CZU – np. przyroda Polski, ciało człowieka, czy wynalazki. Interesujące propozycje dla wszystkich ciekawskich.