CALMEAN sponsorem Fundacji

CALMEAN został sponsorem Fundacji Dziecięca Fantazja. Jest to Organizacja Pożytku Publicznego, której celem jest  wnoszenie radości w życie dzieci nieuleczalnie chorych, niepełnosprawnych i zmagających się z chorobami  zagrażającymi życiu poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji. Podopiecznymi Fundacji są dzieci z całej Polski, w wieku od 3-18 lat, walczące z nowotworami, wadami wrodzonymi, schorzeniami genetycznymi i przewlekłymi.

Świąteczna gala

Już 20 grudnia odbędzie się 5 Świąteczna Gala „Gwiazdka z Fundacją”, która spełni świąteczne marzenia 500 potrzebującym dzieciom w Polsce. Tegoroczna gala będzie „wirtualną ekstrawagancją”, transmitowaną na żywo z Groty Świętego Mikołaja (a właściwie studia telewizyjnego w Warszawie 🙂 ).

Program prezentować będzie aktorka Kasia Cichopek, która wraz ze znanymi artystami połączy się z chorymi dziećmi, oraz ich rodzinami i opiekunami. W finale, uczestnicy wydarzenia, podopieczni Fantazji, otrzymają świąteczną paczkę-niespodziankę, wypełnioną prezentami i smakołykami. Paczka zostanie dostarczona kurierem do dziecka do domu lub do szpitala jeszcze przed Świętami.

Szczegóły dotyczące gali, będzie można śledzić na stronie http://gwiazdkazfantazja.pl/

Cieszymy się, że jako firma dostarczająca rozwiązań pomagających dzieciom i rodzicom, jesteśmy częścią tej szlachetnej inicjatywy.

Zachęcamy wszystkich do wspierania podobnych przedsięwzięć.

 

Dodaj swoją ocenę
[Liczna głosów: 0 Średnia ocena: 0]