CALMEAN Vehicle – śledzenie samochodu na żywo

CALMEAN Vehicle to lokalizator GPS, który zabezpiecza każdy pojazd: samochód, motocykl, rower, łódź. Lokalizator wskazuje bieżącą pozycję m.in samochodu, alarmuje, gdy auto poruszy się lub zostanie podjęta próba manipulacji przy urządzeniu. Aplikacja Control Center zapewnia pełną kontrolę nad śledzeniem wszelkich zmian dotyczących pojazdu. Można na niej sprawdzić bieżącą lokalizację oraz przejechaną trasę w danym czasie.

Aplikacja jest intuicyjna i komfortowa w użytkowaniu. Technologia ma to do siebie, że warto ją udoskonalać i usprawniać. Nieustannie prowadzone prace nad aplikacją zaowocowały wprowadzeniem nowych funkcjonalności dla urządzeń CALMEAN Vehicle. Dzięki temu lokalizator GPS będzie jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika.

Uporządkowany interfejs aplikacji Control Center – przyjazne przeglądanie

Aplikacja Control Center zyskała uporządkowany interfejs, dzięki czemu przeglądanie stało się bardziej przyjazne użytkownikowi. Po prawej stronie ekranu zostały posortowane ikony w kolejności:

  • przekierowanie do nawigacji z pozycji aktualnej do punktu, w którym znajduje się lokalizator – funkcja umożliwia sprawdzenie trasy od lokalizacji użytkownika do miejsca, w którym znajduje się pojazd. Wyznaczenie najlepszej trasy pozwala na szybkie dotarcie do pojazdu, bez ryzyka zgubienia się lub szukania jego lokalizacji.
  • pokazywanie oraz ukrywanie warstw na mapie lub zdjęciu satelitarnym – pokazywanie lub ukrywanie warstw może być przydatne użytkownikowi, który chce sprawdzić szczegóły terenu danej lokalizacji lub zależy mu na jak najbardziej oszczędnym widoku.
  • wskazanie aktualnej lokalizacji użytkownika (telefonu) – funkcja umożliwia sprawdzenie swojej aktualnej lokalizacji, aby móc zweryfikować swoje położenie. Może mieć to szczególnie duże znaczenie, gdy użytkownik znajduje się w obcym mieście.
  • powiększenie mapy – ta funkcja jest szczególnie przydatna, gdy użytkownik potrzebuje sprawdzić nazwę ulicy znajdującej się w pobliżu lub okoliczne punkty charakterystyczne.
  • pomniejsze mapy – zmniejszenie mapy daje znacznie lepszy ogląd na większą część terenu. Umożliwia wstępną weryfikację odległości między poszczególnymi punktami na mapie i oszacowanie czasu wymaganego na dostanie się do wybranego miejsca.
  • centrowanie na ostatniej pozycji, która została zarejestrowana przez urządzenie – funkcja umożliwia zbliżenie mapy w miejscu, w którym znajduje się pojazd.
  • pokazanie godziny rejestracji zdarzenia oraz prędkości jazdy po kliknięciu na markerze – przydatna funkcjonalność, gdy użytkownikowi zależy na weryfikacji prędkości, którą osiągnął w danym momencie oraz gdy chce sprawdzić godzinę, w którym zaistniało konkretne zdarzenie. Jest to szczególnie istotne podczas kolizji lub wypadku.
  • śledzenie trasy na żywo – to szczególnie ważna funkcja, gdy konieczna jest bieżąca weryfikacja lokalizacji pojazdu. Jest niezastąpiona w sytuacji kradzieży auta

Zmiany w interfejsie historii CALMEAN Vehicle

Interfejs dla urządzeń CALMEAN Vehicle został poddany udoskonalającym zmianom. Pojawiła się możliwość filtrowania czasu trasy według czasu jazdy. Jest to bardzo przydatna funkcja, gdy chce się sprawdzić lokalizację pojazdu w konkretnym momencie przejechanej drogi.

Filtr umożliwia weryfikację, w którym miejscu znajdował się pojazd na przykład po dziesięciu minutach jazdy, po godzinie lub w dowolnym innym momencie. Nie trzeba odtwarzać całej trasy, aby zapoznać się z konkretną godziną, w której chcemy sprawdzić lokalizację pojazdu. Została także zwiększona wydajność przy długich trasach. Będzie to miało duże znaczenie szczególnie dla osób, które pokonują znaczne ilości kilometrów.

Dodaj swoją ocenę
[Liczna głosów: 0 Średnia ocena: 0]