Jak dbać o bezpieczeństwo kota?

Kot jest zwierzęciem, które lubi niezależność i samotne wycieczki. Jeśli mamy w domu takiego indywidualistę, który wychodzi na zewnątrz, powinniśmy zadbać o jego bezpieczeństwo. W jaki sposób? Jak sprawić, żeby kot miał swobodę wychodzenia na dwór, także poza naszą posesję i ogród, ale jednocześnie zawsze można było go znaleźć, jeśli zajdzie taka potrzeba? Wystarczy zainwestować w lokalizator GPS dla kota. Jak on działa?

Co to za urządzenie?

Lokalizator zwierząt Calmean przeznaczony jest do lokalizowania pupili, nie tylko kotów, ale również psów, a nawet królików. Urządzenie wskazuje aktualną pozycję zwierzęcia w oparciu o wskazania sieci GPS i satelitów krążących na orbicie ziemskiej. Dokładność podawanej lokalizacji wynosi nawet do kilku metrów. Jeśli twój pupil znajdzie się poza zasięgiem GPS, na przykład pod dachem, wówczas nasz lokalizator Calmean dla kota nadal będzie pokazywał jego położenie w oparciu o sygnał z naziemnych nadajników operatorów komórkowych oraz sieci WiFi.

Jak obsługiwać lokalizator GPS dla kota?

Podobnie jak lokalizator GPS dla dziecka, lokalizator w wersji dla kota będzie obsługiwany przez ciebie z wykorzystaniem specjalnej aplikacji na telefon. Będziesz wysyłać zapytanie o lokalizację zwierzęcia, a urządzenie szybko poda współrzędne, gdzie znajduje się pupil i oznaczy je na mapie w aplikacji.

Masz także możliwość ustawienia na mapie stref, w których może przebywać zwierzę, np. oznaczysz sobie teren swojej posesji. Jeśli kot zmieni swoje położenie i wyjdzie wcześniej ze zdefiniowanej strefy, szybko otrzymasz powiadomienie na swój telefon w aplikacji, jako alert, co pozwoli ci na podjęcie odpowiedniej reakcji. Lokalizator GPS dla kota spełnia założenia ochrony rodzicielskiej, ale w stosunku do czworonogów domowych. Będziesz zawsze wiedzieć, czy twoje zwierzę nie poszło za daleko od swojego domu.

Ciekawą funkcją lokalizatora jest również i to, że pozwala on w dowolnej chwili wywołać automatyczne połączenie przez twój telefon. Usłyszysz, co dzieje się w otoczeniu kota. To szczególnie przydatna opcja, jeśli zostawiasz pupila pod opieką kogoś obcego lub w hotelu dla zwierząt.

Solidna konstrukcja

Bardzo istotne w przypadku lokalizatora GPS dla kota od Calmean jest to, że urządzenie jest wodoszczelne, dlatego przetrwa nawet najtrudniejsze warunki, w jakich znajdzie się zwierzę. Urządzenie wyposażone jest ponadto w migające kolorowe diody LED, przydatne podczas szukania zwierzęcia w nocy.

Dodaj swoją ocenę
[Liczna głosów: 0 Średnia ocena: 0]