W CALMEAN wiemy, jak ważne jest monitorowanie i kontrolowanie swoich pojazdów. Dlatego wprowadzamy nową funkcjonalność, która zapewnia jeszcze większą przejrzystość i wygodę w śledzeniu swoich pojazdów – raporty tygodniowe dostarczane bezpośrednio na Twój e-mail.
Dzięki naszej nowej funkcji otrzymywania raportów tygodniowych na Twój e-mail, możesz mieć pełną kontrolę nad swoimi pojazdami. Raporty te dostarczają jasnych informacji na temat przebytego dystansu, zużycia paliwa, średniej i maksymalnej prędkości, czasu podróży, ilości przystanków, ilości tras oraz wskaźnika wykorzystania pojazdu.

Za pomocą tych raportów, możesz łatwo monitorować i analizować wydajność swoich pojazdów. Dowiesz się, ile kilometrów zostało pokonanych, ile paliwa zostało zużyte, jakie prędkości osiągano i jak długo trwały trasy. Będziesz mógł zoptymalizować swoje podróże, kontrolować koszty paliwa i poprawiać efektywność swojej floty.

Dostarczanie raportów tygodniowych na Twój e-mail to wygodne rozwiązanie, które oszczędza Twój czas i zapewnia pełną transparentność w zarządzaniu pojazdami. Bądź na bieżąco z wydajnością swoich pojazdów i podejmuj informowane decyzje dzięki raportom tygodniowym od CALMEAN.

Nie czekaj dłużej – skorzystaj z tej nowej funkcjonalności i zyskaj kontrolę nad swoimi pojazdami już dziś!

 W CALMEAN kontynuujemy rozwijanie naszej platformy, aby dostarczać Ci najlepsze narzędzia do monitorowania i zarządzania pojazdami. Raporty tygodniowe to kolejny krok w kierunku zapewnienia jeszcze większej przejrzystości i wygody. Niezależnie od tego, czy zarządzasz flotą czy posiadasz prywatne pojazdy, raporty tygodniowe dostarczą Ci wartościowe informacje na temat ich wydajności i ułatwią podejmowanie decyzji.

Zapraszamy do skorzystania z tej nowej funkcjonalności i odkrycia, jak łatwo można śledzić i analizować wydajność swoich pojazdów. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem floty, czy prywatnym użytkownikiem, raporty tygodniowe od CALMEAN są kluczem do lepszego zarządzania i optymalizacji swoich pojazdów.

Nie trać więcej czasu na zbieranie danych i ręczne generowanie raportów. Pozwól, aby nasza platforma dostarczyła Ci kompleksowe raporty, które ułatwią Ci podejmowanie informowanych decyzji dotyczących Twoich pojazdów.

Zaloguj się już dziś do swojego konta CALMEAN, wybierz profil swojego auta i opcję Ustawienia profilu  i skonfiguruj otrzymywanie raportów tygodniowych na swój e-mail. Bądź na bieżąco z wydajnością swoich pojazdów i ciesz się pełną kontrolą nad swoją flotą lub prywatnymi pojazdami.

QR Apple Store
Dodaj swoją ocenę
[Liczna głosów: 0 Średnia ocena: 0]