Bardzo możliwe, iż korzystając z Messengera, czy subskrybując wiadomości od wybranych stron czy osób na Facebooku spotkałeś się już  z ChatBotem, choć możesz nie wiedzieć, że właśnie z nim miałeś do czynienia i że on tak właśnie się nazywa.

Mówiąc najprościej ChatBot jest to rodzaj elektronicznego asystenta, który może udzielać różnych informacji i usprawnia proces obsługi Klienta.

Nie musisz już szukać numeru telefonu na infolinię i czekać na połączenie. Na najczęściej zadawane pytania o serwis, wymianę SIM, czy części zamienne uzyskasz odpowiedź od ChatBota.


https://www.calmean.com/sklep/


Za jego pośrednictwem wyślesz również wiadomość e-mail do BOK.

Satysfakcja naszych klientów i jak i jakość obsługi jest dla nas kluczowa. To właśnie dlatego uruchomiliśmy ChatBota odpowiadającego na Wasze pytania przez całą dobę! Przetestuj go kontaktując się z nami za pomocą aplikacji Messenger.

Za pośrednictwem naszego ChatBota możesz:

  1. Dowiedzieć się jak wymienić baterię, pasek, czy szybkę w zegarku oraz poznać cennik tych napraw. Wystarczy kliknąć w przycisk „SERWIS/Reklamacja”, aby przenieść się do sekcji Naprawa w naszym ChatBocie. Klikając dalej w przycisk Części zamienne pojawi się lista z wyborem wymiany paska, baterii lub ekranu zegarka. Wybierając jedną z tych opcji dostaniesz dokładne informacje dotyczące serwisu i ceny tych części.

            

2. W sekcji Naprawa możesz również kliknąć w przycisk „E-mail do BOK”. Tutaj możesz opisać swój problem i klikając wyślij wiadomość prześlesz ją od razu na adres e-mail naszego BOK.

3. Klikając w przycisk „Wymiana SIM” uzyskasz pomoc w tym zakresie. W zależności od Twojego wyboru nasz ChatBot przeniesie Cię do strony logowania naszej aplikacji CALMEAN CONTROL CENTER, gdzie zamówisz wymianę karty SIM, pokaże ci film instruktażowy jak we własnym zakresie wymienić kartę SIM lub podpowie co zrobić, gdy po zalogowaniu do aplikacji nie widzisz formularza zamówienia karty SIM.

      

4. Klikając w przycisk „Oferta” nasz ChatBot przedstawi Ci pełen zakres naszej oferty. Poznasz jej szczegóły, a także przeniesiesz się bezpośrednio do naszego sklepu, gdzie będziesz mógł złożyć zamówienie.

 


Nasze produkty obejrzysz również tutaj:

CALMEAN Child Watch Touch


 

5. Jeżeli nasz ChatBot nie będzie w stanie Ci pomóc zawsze możesz go zatrzymać klikając w przycisk „LIVE Chat”. W ten sposób powiadamiasz naszego pracownika, iż chcesz zadać mu pytanie. Na pytania odpowiadamy w dni robocze w godzinach 9.00 – 16.00.

Życzymy przyjemnej konwersacji z naszym ChatBotem i do usłyszenia!

Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów.

 

Dodaj swoją ocenę
[Liczna głosów: 0 Średnia ocena: 0]