Statystyki 7 dniowe umożliwiające łatwiejszą analizę zachowań dzieci na telefonach.

Ochrona rodzicielska telefonów komórkowych jest coraz ważniejszym narzędziem dla rodziców, którzy chcą zapewnić bezpieczeństwo swoim dzieciom w internecie. Internet może być niezwykle przydatnym narzędziem do nauki i rozrywki, ale także może stanowić ryzyko dla młodych użytkowników, jeśli nie są odpowiednio chronieni. Dlatego w naszej aplikacji do ochrony rodzicielskiej zaimplementowaliśmy raporty tygodniowe, które pozwalają rodzicom monitorować i kontrolować wykorzystanie telefonu przez dzieci.

Raporty tygodniowe w naszej aplikacji do ochrony rodzicielskiej telefonów komórkowych zawierają szereg przydatnych informacji, które pozwalają rodzicom monitorować i kontrolować wykorzystanie telefonu przez dzieci. Dzięki tym raportom rodzice mogą sprawdzić, ile czasu dziecko spędza na używaniu poszczególnych aplikacji, jakie są najczęściej używane grupy aplikacji oraz ile czasu dziecko spędza na aplikacjach limitowanych i nielimitowanych.

Rodzice mogą także sprawdzić, jakie są najdłużej oglądane filmy YouTube przez dziecko oraz jakie są najczęściej oglądane kanały i odwiedzane strony WWW. Dzięki tym informacjom rodzice mogą lepiej zrozumieć, co dzieje się z telefonem swojego dziecka i podejmować odpowiednie kroki, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim dzieciom w Internecie.

Raporty tygodniowe zawierają również informacje o tym, w jakich godzinach telefon był używany przez dziecko. To może pomóc rodzicom ustalić odpowiednie ograniczenia dotyczące korzystania z telefonu, aby zapewnić, że dzieci nie tracą zbyt dużo czasu na nieodpowiednie treści lub aplikacje. Rodzice mogą także sprawdzić różnicę w czasie używania telefonu względem poprzednich 7 dni, co pozwala im lepiej zrozumieć, czy dziecko korzysta z telefonu w sposób odpowiedzialny.

Raporty tygodniowe w naszej aplikacji do ochrony rodzicielskiej telefonów komórkowych pozwalają rodzicom lepiej monitorować i kontrolować wykorzystanie telefonu przez dzieci. Dzięki tym raportom rodzice mogą sprawdzić, ile czasu dziecko spędza na używaniu poszczególnych aplikacji oraz jakie są najczęściej oglądane filmy i odwiedzane strony. Rodzice mogą także ustalić ograniczenia dotyczące użytkowania telefonu oraz sprawdzić, czy dziecko korzysta z niego w sposób zdrowy i odpowiedzialny. Ochrona rodzicielska telefonów komórkowych jest ważnym narzędziem dla rodziców, którzy chcą zapewnić bezpieczeństwo swoim dzieciom w Internecie.

QR Apple Store
QR Huawei Store
Dodaj swoją ocenę
[Liczna głosów: 1 Średnia ocena: 5]