Zegarek, dzięki któremu zlokalizujesz swoje dziecko? Oryginalny gadżet, za pomocą którego Twoja pociecha zrobi świetne zdjęcia z wakacji? A może model, który umożliwi Ci zdalne zmierzenie temperatury dziecka? To wszystko jest możliwe z serią smartwatchy CALMEAN!

Dzięki nim dowiesz się, gdzie jest i co robi Twoje dziecko nawet wtedy, gdy przebywa wiele kilometrów od Ciebie. Zakup inteligentnego zegarka to świetny pomysł, zwłaszcza w okresie wakacyjnym. Ten niepozorny gadżet pozwoli Ci się troszczyć o bezpieczeństwo Twojej latorośli w sposób zdalny, przez 24 godziny na dobę. No i oczywiście smartwatch dla dzieci oznacza również wiele radochy dla samego użytkownika! Dlaczego? Sprawdź!

Lokalizuj swoje dziecko

Twoje dziecko pojechało na daleką, zagraniczną wyprawę? A może po prostu wyjeżdża do sąsiedniego miasta lub tylko do dziadków na wieś? W każdym z tych przypadków możesz mieć uzasadnione obawy co do jego bezpieczeństwa. Ale możesz też mieć pewność, że nic mu nie zagraża i świetnie się bawi. A zagwarantuje Ci to nowoczesny zegarek!

Czytaj również: Lokalizator dla dziecka – jaki lokalizator GPS dla dziecka będzie najlepszy?

Smartwatche są bowiem wyposażone w lokalizator GPS. Dzięki temu w dowolnej chwili na swoim telefonie możesz sprawdzić, gdzie aktualnie przebywa Twoja pociecha. Otrzymasz również dostęp do historii jej lokalizacji. A co, jeżeli Twoje dziecko znajdzie się w obszarze poza zasięgiem sygnału GPS? Smartwatche CALMEAN korzystają wtedy z danych operatorów sieci komórkowych i Wi-Fi, by przekazywać Ci informacje o lokalizacji użytkownika.

Umożliwiają one również wyznaczenie stref, w których może przebywać dziecko. Jeżeli znajdzie się poza wyznaczonym obszarem, od razu otrzymasz powiadomienie, co pozwoli Ci odpowiednio zareagować.

Bądźcie w stałym kontakcie

Twojemu dziecku rozładował się telefon? A może po prostu zapomniało swojego smartfonu? Nic się nie dzieje – jeżeli potrzebujesz się z nim skontaktować, możesz zadzwonić na jego zegarek. Smartwatche CALMEAN posiadają wbudowane karty SIM. Oznacza to, że mają funkcjonalność telefonu – można za ich pośrednictwem dzwonić i odbierać połączenia. Co ważne, jako opiekun możesz zablokować niepożądane numery i nadzorować to, z kim kontaktuje się Twoje dziecko.

Dzwonienie to jednak nie jedyna forma komunikacji dostępna z poziomu smartwatcha. Dzięki nim możesz także czatować ze swoją pociechą. Funkcja czatu umożliwia wysyłanie krótkich wiadomości tekstowych do dziecka, które może odpowiadać na nie za pomocą komunikatów głosowych.

Słuchaj otoczenia pociechy

Twoje dziecko nie odbiera telefonu? Nie odpisuje na wiadomości? A może chcesz po prostu dyskretnie sprawdzić, co robi i czy wszystko jest w porządku? Smartwatch na nadgarstku Twojej pociechy Ci to umożliwi.

CALMEAN Child Watch Sport

CALMEAN Child Watch Sport

Chodzi tu dokładnie o funkcję nasłuchu otoczenia. Dzięki niej w dowolnym momencie z poziomu Twojego telefonu posłuchasz, co robi Twoje dziecko i upewnisz się, że nic mu nie zagraża. Wystarczy, że będzie mieć zegarek na ręce.

Błyskawicznie reaguj na zagrożenia

Gdy Twoje dziecko jest przy Tobie, możesz zareagować od razu, gdy dzieje się coś złego. Mogłoby się wydawać, że jeżeli jest ono poza zasięgiem Twojego wzroku, nie masz takiej możliwości. Dzięki smartwatchom jest jednak inaczej.

Czytaj również: Jaki smartwatch dla dziecka?

Zegarki są wyposażone w przycisk SOS, z którego Twoje dziecko może skorzystać w razie zagrożenia. Wystarczy, że go naciśnie, a Ty automatycznie otrzymasz alert, co pozwoli Ci podjąć niezbędne kroki.

Kontroluj, czy dziecko ma zegarek na ręce

Smartwatch ma wiele funkcji zbliżonych do smartfonu. To prawda. Ale nie możesz mieć pewności, że Twoje dziecko będzie mieć zawsze telefon przy sobie. W przypadku inteligentnych zegarków jest inaczej. Jeżeli Twoje dziecko zdejmie smartwatch z ręki, automatycznie zostaniesz o tym powiadomiony. Jest to możliwe dzięki specjalnemu czujnikowi umieszczonemu na spodzie zegarka.

Zależy Ci na takiej funkcji? Są w nią wyposażone następujące modele: CALMEAN Child Watch Touch, CALMEAN Child Watch Mini oraz CALMEAN Child Watch Sport Active.

Mierz temperaturę swojego dziecka

Martwisz się o zdrowie swojego dziecka? Smartwatch pozwoli Ci je kontrolować. W dowolnym momencie możesz zmierzyć jego temperaturę. Możesz również ustawić automatyczne pomiary, które będą się odbywać na przykład co 4 godziny.

Co więcej, otrzymasz alert, jeżeli temperatura pociechy przekroczy 36.6 stopni Celsjusza. Oczywiście Twoje dziecko może uruchamiać pomiary także samodzielnie. Model wyposażony w funkcję mierzenia temperatury to CALMEAN Child Watch Care.

Pozwól swojemu dziecku wycisnąć maksimum przyjemności z wakacji

Smartwatch to bardzo przydatny gadżet – zarówno dla samego użytkownika, jak i jego opiekuna. Miej jednak na uwadze, że aby dziecko rzeczywiście chciało z niego korzystać, musi mu się on podobać. Dzięki rozbudowanej ofercie CALMEAN z łatwością dobierzesz zegarek, który przypadnie mu do gustu. Wszystkie modele smartwatchy wyróżnia nowoczesny design i bogata gama kolorystyczna.

Najważniejsze są jednak funkcje. Smartwatch może być bardzo przydatny dla Twojego dziecka podczas przeróżnych wakacyjnych aktywności. Pomagają w tym:

  • aparat,
  • wodoodporność,
  • krokomierz,
  • stoper.

Brzmi dobrze, prawda? Życzymy udanych wakacji – zarówno dla Ciebie, jak i Twojej pociechy. Dzięki smartwatchowi z pewnością będą nie tylko wesołe, ale też bezpieczne! Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą smartwatchy dla najmłodszych CALMEAN!

Dodaj swoją ocenę
[Liczna głosów: 3 Średnia ocena: 5]