Rodzice rozważając zakup zegarka dla dziecka z GPS porównują ceny zegarka, dostępne funkcje, opłaty…

Jednak o jednej bardzo ważnej rzeczy zapominają…

O jaką rzecz chodzi?

BEZPIECZEŃSTWO TWOJEGO DZIECKA I TWOJEJ RODZINY! 


Bezpieczne zegarki CALMEAN kupisz tutaj:

CALMEAN Child Watch Touch


Uważaj na aplikacje!

Otóż do zarządzania funkcjami zegarka potrzebna jest aplikacja instalowana na telefonie. I to właśnie niesie ze sobą pewne niebezpieczeństwo. Aplikacja ta zbiera wiele wrażliwych informacji, takich jak np. lokalizacja dziecka, adresy stref, numery telefonów…

Nikt nie chciałby, udostępniać tych danych obcym osobom…

Do zdecydowanej większości modeli zegarków dla dzieci dostępnych na rynku, dedykowana jest chińska aplikacja SeTracker. Umożliwia ona zarządzanie funkcjami zegarka i śledzenie Dziecka na mapie. Z jakim skutkiem? Opinie dot. aplikacji możecie sami sprawdzić .

Aplikacja Se Tracker została stworzona na potrzeby zarządzania zegarkiem, więc wpisuje się tu numery telefonów alarmowych. Zazwyczaj są to numery mamy i taty oraz inne numery telefonów jak np. babci, dziadka, cioci i kolegów/koleżanek dziecka.

Wyznaczamy też strefy, takie jak np. dom, szkoła, babcia, kolega. Są to bardzo konkretne informacje dotyczące bezpośrednio naszego miejsca zamieszkania oraz lokalizacji pobytu dziecka w określonych porach.

Zegarek za pośrednictwem sygnału GPS (nadajniki satelitarne) lub LBS (nadajniki naziemne sieci komórkowych) określa swoją lokalizację – a następnie wysyła ją na chińskie serwery, gdzie jest zapisywana, i stamtąd udostępniana rodzicom w aplikacji. No właśnie.

Wszystkie dane podane w aplikacji SeTracker przesyłane są na chińskie serwery twórcy aplikacji.

W jaki sposób? Zabezpieczone – szyfrowane – czy nie? Co się dalej z nimi dzieje? Kto ma do nich dostęp? Jak są wykorzystywane i przetwarzane? Czy są odpowiednio zabezpieczone? Tego nikt nie wie.

W Chinach nie obowiązują nasze europejskie standardy ochrony danych osobowych. Zatem istnieje ryzyko, że dostęp do tych danych może uzyskać niepowołana do tego osoba. Mogą być one wykorzystywane w nielegalny sposób, a nawet w celach przestępczych… Stwarza to realne zagrożenie bezpieczeństwa teoretycznie chronionego dziecka.

W CALMEAN CONTROL CENTER chronimy Twoje dane!

I to jest właśnie główna różnica pomiędzy zegarkami CALMEAN, a innymi dostępnymi na rynku. Do naszych zegarków dedykowana jest polska aplikacja, stworzona na potrzeby obsługi zegarka, nad którą cały czas pracujemy i którą rozwijamy.

Aplikacja CALMEAN Control Center

W zegarkach CALMEAN dostępne jest również polskie menu!

Właścicielem marki CALMEAN jest polska firma  Camo Code Sp. z o.o. Jesteśmy odpowiedzialni za rozwój aplikacji CALMEAN CONTROL CENTER dedykowanej do obsługi naszych zegarków, a także innych urządzeń marki CALMEAN.

 

W naszej ofercie znajduje się  również aplikacja typu screen time do sprawowania kontroli rodzicielskiej nad telefonem dziecka.

Parental Control

Wszystkie dane, które są zbierane na potrzeby komunikacji zegarka z aplikacją CALMEAN CONTROL CENTER gromadzimy w bezpieczny sposób. Szyfrujemy je i przesyłamy na europejskie serwery, gdzie nikt niepowołany nie ma do nich dostępu! Twoje dane jak i Twoje dziecko są bezpieczne z naszym zegarkiem CALMEAN.

SERWIS i BOK w zasięgu ręki!

Dodatkowo nasze Biuro Obsługi Klienta pomoże Ci w przypadku problemów z zegarkiem. W naszym serwisie bez problemu dokonasz ewentualnej naprawy zegarka, wymienisz baterię, pasek a nawet stłuczoną szybkę. Pomagamy w procesie uruchamiania zegarka i rejestracji konta na  CALMEAN CONTROL CENTER. Udzielamy wskazówek jak korzystać z zegarka oraz zdalnie rozwiązujemy niektóre problemy.

Możesz się z nami kontaktować na 3 sposoby: telefonicznie, e-mailowo oraz za pośrednictwem aplikacji Messenger na naszym profilu @CalmeanChannel na Facebooku.

Nie ryzykuj kupowania zegarków obsługiwanych przez Chińską aplikację bo może cię to bardzo drogo kosztować….

My zapewnimy BEZPIECZEŃSTWO Twoim danym i Twojemu dziecku!
Dodaj swoją ocenę
[Liczna głosów: 2 Średnia ocena: 5]