Podarowałeś Dziecku prezent pod choinkę w postaci smartwatcha CALMEAN? Chciałbyś wiedzieć jak go poprawnie uruchomić i znać odpowiedź na kilka nurtujących Cię pytań? Zapoznaj się z naszym wpisem, a z pewnością poradzisz sobie z pierwszym uruchomieniem naszego smartwacha!

Przede wszystkim gratulujemy Ci wyboru smartwatcha CALMEAN!  Cieszymy się że dołączyłeś do grona naszych Klientów. Smartwatch CALMEAN dla Dziecka to naprawdę świetne rozwiązanie zapewniające Wam obojgu możliwość kontaktu i większe poczucie bezpieczeństwa.

Aby uruchomić zegarek musisz najpierw pobrać aplikację CALMEAN Control Center ze sklepu z aplikacjami na swoim telefonie.

Możesz też wejść TUTAJ i utworzyć konto logując się do panelu na komputerze. Na naszej stronie CALMEAN znajdziesz w menu na górze po prawej stronie zakładkę <Panel Kontrolny>, gdzie wejdziesz na stronę logowania.

Aby zarejestrować zegarek musisz podać jego nr ID, który znajdziesz na wewnętrznej stronie wieczka przykrywki pudełka.

W dalszej kolejności zostaniesz poproszony o wprowadzenie nazwy użytkownika i danych kontaktowych opiekunów. Wybierz dogodny pakiet minut i SMS oraz metodę płatności.

UWAGA! Korzystając z aplikacji na telefonie masz tylko jedną metodę płatności do wyboru – Google Play. Logując się do panelu na komputerze zobaczysz więcej dostępnych opcji zapłaty. Cena różni się od metody i okresu płatności, a nasz cennik usług zajdziesz TUTAJ.

            

Teraz już możesz włączyć zegarek! Poczekaj na aktywację karty SIM w zegarku. Kiedy zaloguje się ona do sieci, godzina i data na zegarku ustawią się automatycznie. Sam nic nie musisz ustawiać.

Do książki telefonicznej zegarka masz możliwość wpisania (za pośrednictwem Control Center) 10 kontaktów telefonicznych w tym dwa kontakty główne, na które będą przychodziły powiadomienia dot. rozładowanej baterii w zegarku, powiadomienia SOS, czy o wejściu/wyjściu ze strefy. Powiadomienia mogą również być przesyłane na podany przez Ciebie adres e-mail. Numer nie wpisany do książki telefonicznej zegarka  nie dodzwoni się na zegarek.

Jeżeli np. w szkole ustawisz STREFĘ CISZY, na zegarek będą się mogły dodzwonić tylko dwa główne kontakty.

Do zegarka możesz włożyć własną kartę SIM jednak musisz pamiętać, aby karta nie była zabezpieczona nr PIN i posiadała pakiet danych internetowych min. 100 MB. Posiadając własną kartę SIM w urządzeniu, opłatę za licencję i tak trzeba uregulować.

W zegarku dostępny jest również krokomierz. Liczy on liczbę kroków na podstawie długości kroku dziecka jaki wpiszesz do aplikacji. Krokomierz zeruje się codziennie o północy.

Pamiętaj też o naładowaniu zegarka, gdyż cały czas przesyła on swoją pozycję GPS i  dane, które ty możesz zobaczyć w Control Center. Tutaj nie wyłączysz lokalizacji tak jak to można zrobić w telefonie. A jak wiadomo, lokalizacja zużywa dużo baterii.

Jeżeli masz więcej pytań zajrzyj do naszej sekcji FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Życzymy udanego korzystania ze smartwatcha CALMEAN!

Dodaj swoją ocenę
[Liczna głosów: 10 Średnia ocena: 1.7]