Pierwsza Komunia Święta jest ważnym wydarzeniem w życiu małego dziecka, które po raz pierwszy może w pełni uczestniczyć we mszy świętej. Celebracja mszy, na której dziecko przyjmuje komunię, to tradycja kultywowana w Polsce od wielu lat. Z tej okazji wyprawiane są przyjęcia. Każdy chciałby ofiarować coś szczególnego małemu komuniście czy komunistce. Co też mogłoby to być? Z naszej oferty wybór może paść na funkcjonalny lokalizator dziecka, który będzie przy tym bardzo przydatnym gadżetem także dla rodziców.

Na czym polega działanie lokalizatora dziecka?

W ofercie Calmean znajdziesz w pełni funkcjonalne, estetyczne, trwałe i atrakcyjne dla najmłodszych urządzenia – smartwatche z lokalizatorem dla dzieci. Taki zegarek sprawi, że dziecko będzie miało na nadgarstku gadżet, który stworzy dla niego bezpieczne ramy funkcjonowania w przestrzeni publicznej. Samodzielne wyjście kilkunastolatka na podwórko, do kolegi czy do szkoły nie będzie wiązało się u rodzica z koniecznością dzwonienia co kilka minut do swojej pociechy, aby sprawdzić, gdzie właściwie się znajduje.

Nasz lokalizator dla dziecka działa z dokładnością nawet do kilku metrów w zasięgu sieci GPS. Kiedy dziecko jest poza zasięgiem sieci, nie oznacza to, że nie zostanie zlokalizowane. Jest wręcz przeciwnie, ponieważ wówczas lokalizowanie po prostu następuje z wykorzystaniem sygnałów operatorów komórkowych GSM oraz sieci WiFi. Dzięki temu rodzice zawsze mogą uzyskać zwykle bardzo dokładną informację o tym, gdzie przebywa w danej chwili ich dziecko, a ono samo nie musi być świadome tego, że jest obiektem takiej kontroli rodzicielskiej. W podobny sposób działają lokalizatory GPS dla kota, które również znajdziesz w naszej ofercie.

Na bazie lokalizatora Calmean możesz jako rodzic wykorzystać go do stworzenia stref bezpiecznych, w jakich w danych godzinach może przebywać twoje dziecko. To tak zwana funkcja Stref, dzięki której otrzymasz informację, gdy zegarek wykryje, że pociecha znajduje się nie tam, gdzie powinna.

Nie tylko lokalizowanie

Nasze smartwatche dla dzieci to coś znacznie więcej niż zwykły lokalizator. Mogą one zastąpić z powodzeniem telefony komórkowe, ponieważ w zegarku Calmean znajduje się już fabryczna karta SIM zarejestrowana na naszą firmę. Dlatego smartwatch będzie dzwonił i odbierał połączenia głosowe tak jak zwykły telefon komórkowy. Atutem urządzenia jest to, że twoja pociecha będzie mogła dzwonić za jego pośrednictwem tylko do wybranych przez rodzica osób, a obcy nie będą w stanie dodzwonić się na taki zegarek.

Poza tym rodzic w każdej chwili może wywołać za pośrednictwem lokalizatora dla dziecka nasłuch otoczenia, w którym pociecha się znajduje – wszystko w dyskretny sposób. Dziecko może też wykorzystać swój smartwatch do tego, by powiadomić szybko rodziców, że dzieje się coś złego, dzięki przyciskowi SOS.

Lokalizator dla dzieci Calmean ma wszechstronne zastosowanie, a poza tym jest estetycznym smartwatchem, który z pewnością ucieszy małego komunistę czy komunistkę.

 

Dodaj swoją ocenę
[Liczna głosów: 0 Średnia ocena: 0]
Zapisz się Prosimy o podanie adresu e-mail, na który wyślemy informację, jeśli produkt będzie dostępny.