Aplikacja mobilna CALMEAN, za pomoca której zarządzasz posiadanym smartwatchem/lokalizatorem, jest teraz jeszcze wygodniejsza w użyciu. Na ekranie głównym, pojawiły sie dodatkowe opcje oraz skróty, prowadzące do najczęściej wybieranych przez użytkowników funkcji.
Szczególnie pomocne wydają się 3 rzeczy:
  1. Opcja PROWADŹ DO. Dzięki niej, zobaczymy najbardziej optymalną drogę z pounktu, w którym się obecnie znajdujemy, do punktu w którym jest dziecko ze smartwatchem. Pamiętaj tylko, że funkcja będzie działała tylko wtedy, gdy na swoim telefonie masz włączoną lokalizację, oraz (przy konfiguracji aplikacji) wyraziłeś zgodę na używanie tej funkcji przez aplikację.
  2. Skrót do funkcji WYCISZ. Pozwala na szybkie wyciszenie urządzenia wtedy, gdy nie powinno przeszkadzać dziecku. Pamiętaj też, że możesz także zupełnie wyłączyć urządzenie, poprzez funkcję WYŁĄCZ, dostępną z menu.
  3. Podgląd ilości MINUT, jaka została na urządzeniu. Będzie oczywiście działała tylko w sytuacji, gdy do urządzenia podpięta jest oryginalna, fabryczna karta SIM od CALMEAN.

Zobacz sam wszystkie interesujące i warte wypróbowania funkcje:

Nie masz jeszcze aplikacji na swoim telefonie? Nie czekaj – pobierz za darmo z GooglePlay