Statystyki z tras dla Twojego auta – wypróbuj nowe funkcje CALMEAN Vehicle!

Urządzenia CALMEAN Vehicle pozwalają na lokalizację pojazdu oraz podniesienie poziomu bezpieczeństwa podczas jazdy – dzięki nim szybko dowiesz się, gdy pozycja pojazdu ulegnie zmianie. W trakcie jazdy zostaniesz powiadomiony o przekroczeniu prędkości granicznej, dzięki czemu unikniesz zagrożenia oraz mandatów. Jednak – to nie wszystko. Czy wiedziałeś, że w ostatnim czasie wprowadziliśmy w naszym urządzeniu modyfikacje? Dzięki niej możesz sprawdzić statystyki, odnoszące się do tras, które przebywasz samochodem. 

Czym jest CALMEAN Vehicle?

CALMEAN Vehicle to urządzenia stworzone z myślą o posiadaczach pojazdów, którym zależy na bezpieczeństwie oraz komforcie użytkowania. Pozwalają na śledzenie lokalizacji pojazdu, uzyskanie szybkiej informacji na temat zmiany jego pozycji oraz podniesienie poziomu bezpieczeństwa – dzięki funkcji alarmowania podczas zmiany ustawień urządzenia zostaniesz poinformowany o tym, że ktoś próbuje ingerować w system, co może uchronić Cię przed kradzieżą. Urządzenia są wyposażone w nawigację satelitarną, która umożliwia lokalizację samochodu z dokładnością do kilku metrów. W naszej ofercie znajdziesz 3 modele lokalizatorów: CABLE smart, Battery MINI 2 oraz Battery BIG 2; różniące się sposobem zasilania oraz możliwością uzyskania powiadomienia o uruchomieniu silnika.

  Statystyki tras – jak to działa?

  Stworzony przez nas nowatorski, inteligentny system pozwala na podział uzyskiwanych w trakcie poruszania się pojazdem danych – właśnie dzięki temu możliwe jest utworzenie statystyk, dotyczących odcinków przemierzanej przez Ciebie trasy. Lokalizatory CALMEAN Vehicle są wyposażone w bardzo dokładną nawigację satelitarną. To właśnie ona umożliwia pobór danych, na podstawie których wyodrębniane są statystyki tras.

  Parametry statystyk

  Statystyki są ukazywane w formie raportów. W naszych raportach znajdziesz informacje na temat:

  • ilości przebytych tras
  • pokonanego przez pojazd dystansu
  • całkowitego czasu trwania podróży
  • wykorzystanego paliwa
  • charakterystyk prędkości – w tym prędkości maksymalnej
  • czasów przerw w jeździe
  • możliwość eksportu danych do formatu Excel
  • możliwość filtrowania danych z różnych zakresach czasowych

  Analiza danych

  Możliwy jest dostęp do raportów statystyk dla okresów: dziennych, tygodniowych, miesięcznych, kwartalnych oraz rocznych – co pozwoli Ci na analizę trendów w ilości wykorzystywanego paliwa oraz osiąganej przez Ciebie prędkości. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą móc śledzić swoje nawyki w poruszaniu się po drodze oraz efektywniej rozplanowywać wydatki.

  Co oznacza dla Ciebie dostęp do statystyk? Dostęp do analizy danych w formie danych surowych (cyfrowych) oraz wykresów umożliwi analizę częstotliwości podróży oraz średnich przebytych dystansów oraz czasów przerw – dane te pozwolą na efektywniejsze rozplanowywanie podróży w celu zmniejszenia ilości zużywanego paliwa. Efektywność zaplanowanych strategii możesz zweryfikować właśnie dzięki dostępowi do danych, dotyczących ilości wykorzystanej benzyny. Umożliwi Ci to kontrolę kosztów oraz czasu użytkowania pojazdu. Możliwe jest ingerowanie w zapisane trasy (wykluczanie ich ze statystyk bądź łączenie różnych tras) – dzięki czemu algorytm będzie działał w pożądany przez Ciebie, precyzyjny sposób. Prezentowane w raporcie dane ponadto otwierają przed Tobą możliwość porównywania prędkości, z jaką Twój pojazd pokonuje regularne trasy – co pozwoli Ci dowiedzieć się kiedy auto osiągało największe wartości średniej prędkości. Możliwość monitorowania miejsca startu trasy oraz miejsca docelowego w mgnieniu oka jest kolejną superlatywą urządzeń CALMEAN Vehicle.

  Wykresy – wizualna reprezentacja raportów

  Dzięki CALMEAN Vehicle zdobędziesz dostęp do raportów – jednak w każdym z raportów możesz obserwować dane parametry w formie wykresów: słupkowych bądź liniowych. Pozwalają one na łatwiejsze zaobserwowanie prezentowanych przez twój styl jazdy trendów oraz szybkie wyłapanie najważniejszych informacji. Wykresy wpływają na przejrzystość raportu, dzięki czemu nie będziesz musiał długo szukać interesujących Cię informacji.

  PROMOCJA!
  PROMOCJA!
  Dodaj swoją ocenę
  [Liczna głosów: 3 Średnia ocena: 5]