Wraz z rosnącą popularnością CALMEAN Vehicle jako twórcy aplikacji regularnie staramy się ją udoskonalać i usprawniać, by tam samym sprostać oczekiwaniom dotychczasowych, jak i zupełnie nowych użytkowników naszego innowacyjnego oprogramowania i zapewnić im najwyższy poziom funkcjonalności. Tak oto, w ostatnim czasie urządzenie CALMEAN wzbogaciliśmy o całkiem nową i bardzo pożądaną, użyteczną funkcję.

O czym mowa?

Tym razem mamy bardzo dobre wiadomości dla wszystkich zmotoryzowanych, którzy pokonując kolejne kilometry chcą mieć możliwość zapoznania się z danymi dotyczącymi szczegółów kolejnych przejazdów – taką właśnie opcję umożliwia funkcja “Trasy“, która działa w oparciu o nowoczesny, inteligentny system podziału danych na poszczególne kawałki przemierzanej drogi. W tym przypadku nie ma znaczenia czy wybierasz się w kilkugodzinną trasę np. na w pełni zasłużony urlop, czy też wynoszącą zaledwie kilka kilometrów drogę do pracy, na uczelnię lub też każdego innego miejsca – w każdej sytuacji opcja “Trasy” dostępna w aplikacji do CALMEAN Vehicle zaprezentuje Ci cały przegląd informacji w przystępnej formie.

Jeżeli nie miałeś/miałaś jeszcze okazji poznać bliżej naszego rządzenia, to już najwyższa pora zmienić tą sytuację, ponieważ lokalizator GPS od CALMEAN skutecznie wyróżnia się na tle propozycji od konkurencji nie tylko pod względem swojej niewątpliwej praktyczności oraz intuicyjnej obsługi, ale również cech charakterystycznych, wśród których wymienić możemy m.in. wodoodporność, automatyczny stand-by (oszczędzanie energii) oraz rozmaite opcje zasilania, które w zależności od wybranego modelu urządzenia mogą opierać się na baterii 1500 mAh, 10000 mAh lub też pobierać niezbędną do pracy energię z silnika samochodu, łodzi czy też motocyklu.

Na czym polega innowacyjność naszego urządzenia wyposażonego w system nawigacji satelitarnej? CALMEAN Vehicle umożliwia śledzenie danego pojazdu na żywo, a więc nie tylko wskazuje lokalizację roweru, auta, łodzi, motocyklu w danym momencie, ale również informuje o tym, gdy zacznie się on poruszać, jak i alarmuje wówczas kiedy wykryje próbę manipulowania przy lokalizatorze.
Obecnie w naszej ofercie możesz znaleźć 3 modele lokalizatorów do pojazdów:
 • Cable Smart
 • Battery Mini
 • Battery Big

Wszystkie urządzenia dostępne są w naszym sklepie. 

 

Lokalizator GPS – dla kogo?

CALMEAN Vehicle szczególną popularnością cieszy się nie tylko wśród osób prywatnych decydujących się na zakup aut, łodzi czy rowerów, które traktują lokalizator GPS i specjalną aplikację jako dodatkowe i skuteczne zabezpieczenia przed kradzieżą wzmacniające system blokad oraz alarmów, ale też pośród właścicieli przedsiębiorstw zajmujących się logistyką bądź też transportem, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że kluczem do sukcesu pozwalającego na rozwój jest zwiększenie efektywności podejmowanych działań oraz przykładanie wagi do wdrażania ekonomicznych strategii dostarczania towarów i obsługa klientów na wysokim poziomie.

Trasy – poznaj zupełnie nową funkcję dostępną w aplikacji CALMEAN Vehicle.

Choć dotychczas dostępnym, głównym funkcjom aplikacji dedykowanej dla lokalizatorów z linii Vehicle nieskromnie nie możemy odmówić użyteczności (zwłaszcza, że mowa tutaj o lokalizacji pojazdu, podziale na strefy, a więc określone przez właściciela pojazdu obszary na mapie, powiadomieniu o uruchomieniu silnika czy alarmie o przekroczeniu prędkości), to wzbogacenie tego zestawu o nową funkcjonalność w postaci prezentacji przebytej drogi w formie odcinków podzielonych na konkretne trasy było dla nas oczywistością. Tym bardziej, że dostępne obecnie na rynku alternatywy nie oferują tak kompleksowego zestawu danych.
Monitorowanie szczegółów pokonywanych na co dzień odległości z pewnością przypadnie do gustu kierowcom ceniącym sobie kompleksowe rozwiązania tym bardziej, że wiąże się to z całą listą zalet, zarówno dla osób wykorzystujących lokalizatory GPS do celów prywatnych, jak i tych, które w ramach swoich kompetencji zarządzają flotą.

  Dzięki funkcji “Trasy” możesz bowiem:

  • Przeglądać dane z przejazdów w znacznie bardziej czytelnej i przystępnej formie bez konieczności otwierania mapy;
  • Mieć wgląd w najbardziej szczegółowe i istotne dane, takie jak m.in.: dystans, czas, podróży, czas przerw, średnia i max. prędkość;
  • Na bieżąco kontrolować użycie pojazdu oraz mieć wgląd w zużycie paliwa zarówno podczas poszczególnych tras, jak i w czasie całego dnia;
  • Skorzystać z zupełnie nowych możliwości tj. mieć kontrolę nad kosztami oraz czasem użytkowania pojazdu, uzyskać znacznie więcej danych o każdym przejeździe, wykluczać ze statystyk konkretne trasy oraz łączyć ze sobą poszczególne, zawsze wtedy gdy stwierdzisz, że działania algorytmu wymagają skorygowania;
  • Zapoznać się z obszernymi, spersonalizowanymi raportami dziennymi (również dot. danych zbieranych w przeszłości);

  Co to oznacza dla Ciebie?

  Za pomocą danych prezentowanych we wspomnianej sekcji możesz nie tylko sprawdzić przez ile czasu dziennie auto jest w ruchu, ale też:

  • zobaczyć ile kilometrów faktycznie przejeżdża samochód;
  • określić szacunkową ilość paliwa zużywanego zarówno na pojedynczych trasach, jak i w ciągu całego dnia;
  • porównać szybkość regularnie pokonywanych, tych samych tras i dzięki temu przekonać się kiedy auto miało najwyższą prędkość średnią;
  • w szybki i prosty sposób sprawdzić z jakiego miejsca wyruszył samochód i jakie było jego miejsce docelowe – bez konieczności wertowania kartek w atlasie samochodowym bądź studiowania mapy;

  Jesteśmy przekonani, że docenisz jej użyteczność już podczas pierwszego przejazdu. Szerokiej drogi!

  Funkcjonalnośc jest dostępna dla aplikacji Android, iOS oraz na WWW

  PROMOCJA!
  PROMOCJA!
  PROMOCJA!
  Dodaj swoją ocenę
  [Liczna głosów: 2 Średnia ocena: 5]