Zabezpiecz Swoje dane dzięki biometrii lub PIN-owi w aplikacji CALMEAN Control Center

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy ogłosić wprowadzenie nowej funkcjonalności do aplikacji CALMEAN Control Center zarówno w wersji na iOS jak i Android – zabezpieczenie uruchamiania aplikacji za pomocą biometrii lub PIN-u.

W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo danych jest szczególnie ważne, a my wiemy, że nasi użytkownicy są zawsze zainteresowani tym, jak możemy im pomóc w ochronie swoich informacji. Dlatego właśnie wprowadziliśmy tę nową funkcję, aby zapewnić naszym użytkownikom dodatkową warstwę ochrony przed niepowołanym dostępem do aplikacji CALMEAN Control Center.

Teraz możesz skonfigurować swoją aplikację CALMEAN Control Center tak, aby wymagała od Ciebie użycia Twojego odcisku palca lub PIN-u podczas uruchamiania. Oznacza to, że jeśli ktoś próbuje uzyskać dostęp do Twojego urządzenia, nie będzie mógł uruchomić aplikacji CALMEAN Control Center bez Twojej zgody.

Warto również zaznaczyć, że wprowadzenie tej funkcjonalności jest nie tylko wygodne, ale również bardzo łatwe w użyciu. Proces konfiguracji biometrii lub PIN-u zajmuje tylko kilka minut, a po skonfigurowaniu możesz być spokojny, że Twoje dane są zawsze bezpieczne.

 

Jeśli chcesz skorzystać z tej funkcji, wystarczy zaktualizować swoją aplikację CALMEAN Control Center do najnowszej wersji. Po zaktualizowaniu będziesz miał możliwość skonfigurowania biometrii lub PIN-u jako dodatkowej warstwy zabezpieczenia podczas uruchamiania aplikacji.

Jesteśmy dumni z wprowadzenia tej funkcjonalności i mamy nadzieję, że nasza społeczność użytkowników doceni to nowe zabezpieczenie swoich danych. Jak zawsze, jesteśmy gotowi pomóc w razie jakichkolwiek pytań lub problemów.

QR Apple Store
QR Huawei Store
Dodaj swoją ocenę
[Liczna głosów: 1 Średnia ocena: 5]