Jaki smartwatch dla dziewczynki?

Zasadniczo dziewczynki lubią blichtr, wszystko, co się świeci, jak i kolor różowy. W większości przypadków mała królewna będzie zadowolona więc z zakupu smartwatcha spełniającego choć jeden z tych warunków. Jaki zegarek wybrać dla swojej córki, wnuczki czy siostrzenicy lub bratanicy? Jakie kryteria przy takim wyborze przyjąć?

1.   Wygląd smartwatcha

Małe dziewczynki wybierają najczęściej przedmioty do swojego użytku, biorąc pod uwagę ich wygląd zewnętrzny. Kolor odgrywa przy tym dużą rolę. W naszym asortymencie znajdziesz różowe zegarki typu smartwatch dla dzieci, które powinny przypaść im do gustu. Szyku zada child watch Calmean Go w kolorze różowo-czarnym lub miętowym. Dla miłośniczek klasyki pozostają smartwatche dla dzieci w kolorze białym czy czarnym.

2.   Telefon w smartwatchu

Kiedy wybieramy smartwatch dla dziewczynki, możemy zapewnić jej urządzenie typu 2 w 1, które nie tylko będzie pozwalało na lokalizację dziecka czy sprawdzanie godziny, ale również będzie telefonem komórkowym. Nasze smartwatche są wyposażone w kartę SIM, dzięki czemu mogą służyć do wykonywania i odbierania połączeń. Co istotne, to rodzice mogą ustawić numery, na które będzie mogła dzwonić ich córka.

3.   Lokalizacja dziecka

Wspomnieliśmy już, że smartwatche z oferty Calmean mają moduł lokalizacji, który opiera się na sygnale GPS. Przed zakupem takiego urządzenia warto wiedzieć, jak działa GPS? Trzeba podkreślić, że dokładność GPS przy lokalizacji dziecka na terenie otwartym wynosi nawet 1 metr. Ale jeśli pociecha znajdzie się w zamkniętym pomieszczeniu, np. w budynku szkoły, wówczas skuteczność i dokładność lokalizacji GPS spada. Dlatego w naszych urządzeniach zastosowaliśmy też lokalizację Wi-Fi oraz GSM. Na życzenie rodzica wywołane w aplikacji do obsługi smartwatcha, lokalizator dziecka może zlokalizować je dosłownie wszędzie.

4.   Kontrola rodzicielska

Wraz z dorastaniem córki przychodzi taki czas, kiedy dziecko może iść do szkoły bez opiekuna. Pociecha chce się poczuć pewnie i dorośle, dlatego rodzic może pozwolić jej na samodzielne wyjścia. Jednocześnie kontrola rodzicielska nad dzieckiem nadal w takim przypadku może być utrzymywana, jeśli wybierzemy dla córki smartwatcha, który pozwoli na ustanowienie stref bezpiecznych. Wtedy rodzic zawsze się dowie, jeśli dziecko znajdzie się tam, gdzie nie powinno być.

Dodatkowo, można wykorzystać smartwatch do wywołania nasłuchu w otoczeniu dziecka. Taka opcja przydaje się, by sprawdzić, co dzieje się w otoczeniu pociechy. Kolejną ciekawą opcją jest przycisk SOS, który pozwala na natychmiastowe wezwanie pomocy przez dziecko, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Smartwatch dla dziewczynki powinien być dla niej atrakcyjny, zarówno pod względem estetyki wykonania, jak i funkcjonalności tego urządzenia.

Dodaj swoją ocenę
[Liczna głosów: 2 Średnia ocena: 5]
Zapisz się Prosimy o podanie adresu e-mail, na który wyślemy informację, jeśli produkt będzie dostępny.