Mamy świetne wieści dla wszystkich użytkowników naszej aplikacji CALMEAN Control Center! Wprowadziliśmy nową funkcję, która pozwala na ukrywanie profili, których nie chcesz widzieć. To kolejny krok w stronę spersonalizowania Twojego doświadczenia z naszą aplikacją.

Funkcja zarządzania widcznymi profilami daje użytkownikom CALMEAN Control Center większą kontrolę nad tym, które profile są widoczne w ich aplikacji. Jeśli nie chcesz widzieć określonego profilu lub po prostu chcesz mieć większą kontrolę nad tym, co widzisz, funkcja ta jest dla Ciebie. Dodatkowo, po ukryciu profilu, wszystkie powiadomienia push dotyczące tego profilu zostaną automatycznie wyłączone.

Aby skorzystać z tej funkcji, wystarczy wejść w ustawienia aplikacji i wybrać opcję “Ustaw widoczność“. Następnie wybierz profil, który chcesz ukryć, i gotowe! Od tego momentu nie zobaczysz tego profilu w swoim CALMEAN Control Center, a powiadomienia push zostaną wyłączone. W każdej chwili możesz odblokować ukryty profil.

Dzięki tej funkcji, użytkownicy mają większą kontrolę nad tym, co widzą w CALMEAN Control Center i jakie powiadomienia otrzymują. Wierzymy, że to kolejny krok w kierunku lepszego dostosowania aplikacji do potrzeb naszych użytkowników, szanując jednocześnie ich prywatność.

Jeśli masz pytania dotyczące tej nowej funkcji lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o CALMEAN Control Center, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem wsparcia. Jesteśmy tu, aby pomóc i dostarczyć Ci jak najlepszych narzędzi do zarządzania prywatnością i bezpieczeń

QR Apple Store
Dodaj swoją ocenę
[Liczna głosów: 1 Średnia ocena: 5]