Okrągły zegarek w ofercie CALMEAN – idealny prezent dla Twojego dziecka

Jeśli chcesz kupić swojemu dziecku funkcjonalny i bezpieczny smartwatch, to rozważ model Child Watch Hoop 4G od CALMEAN. Ten innowacyjny zegarek jest wodoodporny, posiada wbudowany lokalizator i możesz go zamówić w 4 wersjach kolorystycznych. Nowoczesny design i wiele praktycznych opcji sprawią, że Twoje dziecko chętnie będzie go nosiło na co dzień. A co jeszcze zyskasz, wybierając CALMEAN Smart Watch Hoop 4G?

Okrągły zegarek do zadań specjalnych

Smart Watch Hoop 4G otrzymasz w zestawie z zarejestrowaną kartą SIM oraz dostępem do aplikacji, dzięki której możesz wygodnie zarządzać zegarkiem. Transmisja danych odbywa się za pomocą sieci LTE(4G), co umożliwia pewne przesyłanie danych o położeniu z dokładnością do kilku metrów. Rodzic może ustawić mapę stref, w których dziecko powinno przebywać, a wówczas zegarek wyśle powiadomienie, jeśli pociecha taką strefę opuści. Kolejną przydatną funkcją zastosowaną w Smart Watch Hoop 4G jest długi czas działania baterii i możliwość przełączania trybów między lokalizacją ciągłą a lokalizacją wysyłaną na specjalne żądanie opiekuna.

  Zegarek dostosowany do potrzeb Twojego dziecka

  Nowoczesny zegarek marki CALMEAN to prezent, z którego Twoje dziecko na pewno się ucieszy. Okrągły ekran smartwatcha można dowolnie spersonalizować przy użyciu unikalnych tarcz. Ustawienie ulubionej tapety nie zajmuje dużo czasu, a dziecko będzie mogło ją zmienić w każdej chwili. Na ekranie wyświetla się aktualna data i godzina oraz pogoda. W efekcie Twoje dziecko będzie zawsze ubrane adekwatnie do panujących za oknem warunków atmosferycznych. Zegarek z funkcją budzika to także doskonałe rozwiązanie dla uczniów, którzy muszą rano wstać do szkoły.

  Smart Watch Hoop 4G – dlaczego warto?

  Smart Watch Hoop 4G to zegarek, który ułatwi Ci komunikację z dzieckiem. Za pośrednictwem tego urządzenia możesz wysłać krótką wiadomość głosową. Wspomniany model umożliwia również robienie zdjęć, dzięki czemu szybko sprawdzisz, co właśnie robi Twoja pociecha. Korzystając ze smart Watch Hoop 4G, Twoja dziecko może także do Ciebie zadzwonić lub wezwać pomoc.

  Jeśli chcesz mieć stały kontakt ze swoją pociechą, to interaktywny smartwatch będzie idealnym rozwiązaniem. Ponadto mnogość ciekawych funkcji i staranne wykonanie sprawiają, że okrągły zegarek od CALMEAN cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. Model Child Watch Hoop 4G zamówisz teraz w bardzo atrakcyjnej cenie, a w zestawie znajdziesz także kartę gwarancyjną i kabel USB do ładowania.

  PROMOCJA!
  PROMOCJA!
  Dodaj swoją ocenę
  [Liczna głosów: 3 Średnia ocena: 5]