Szukasz najlepszego smartwatcha dla dziecka? Sprawdź najnowszy ranking smartwatchy dla dzieci marki Calmean! Podjęcie decyzji o tym, jaki smartwatch dla dziecka wybrać i jaki przyda się w różnych sytuacjach u przedszkolaków, uczniów szkół podstawowej czy u młodzieży, jest trudne. Trzeba bowiem przeanalizować różne cechy tego urządzenia i wybrać takie, które ma wszystko, czego oczekuje użytkownik. Pomocny w wyborze odpowiedniego zegarka-telefonu dla dzieci jest ranking takich urządzeń. Znajdują się w nim smartwatche dla dzieci o różnych cechach.

Smartwatch dla dziecka CALMEAN Touch

Wysokie miejsce w rankingu smartwatchy dla dzieci zajmuje CALMEAN Touch. Wyposażono go w trzy moduły lokalizacji: GPS, Wi-Fi i sygnał operatorów sieci komórkowych, dlatego pozwala na zlokalizowanie dziecka nawet wtedy, gdy znajduje się w zamkniętym budynku, np. w bloku czy też w galerii handlowej.

Taki zegarek ma wszystkie użyteczne funkcje telefoniczne, jak wykonywanie i odbieranie połączeń głosowych, nasłuch otoczenia dziecka, alarmowanie i wzywanie pomocy wraz z oznaczeniem aktualnej lokalizacji, w której znajduje się pociecha.

Do dodatkowych atutów tego zegarka, który może być doskonałym pomysłem na prezent świąteczny dla dziecka, będzie czat z rodzicem, zegarek i budzik, funkcja nagród i liczenia kroków. Rodzice docenią obecność czujnika zdjęcia z ręki w tym urządzeniu.

Sportowy smartwatch dziecięcy – CALMEAN Sport

Dla aktywnych użytkowników, czyli np. dzieci trenujących różne sporty, przydatny będzie inny smartwatch dla dziecka – zegarek z GPS CALMEAN Sport. Stosuje on trzy rodzaje lokalizacji, jak i w przypadku CALMEAN Touch. Pozwala na wykonywanie połączeń, nasłuchiwanie dziecka, alarmowanie i wzywanie pomocy. Warto podkreślić, że model ten jest wodoodporny i wyposażony w aparat. Pozwala na prowadzenie czatu z rodzicami i innymi osobami. Dziecko korzysta z zegarka i budzika oraz nagród przyznawanych przez opiekunów. Może mierzyć kroki, zapewnia stoper, ale brakuje mu czujnika zdjęcia z ręki.

Czytaj również: Jaki smartwatch dla dziecka?

Takie same parametry ma Nemo 2 – smartwatch dla dzieci z kartą SIM w zestawie. Ranking plasuje oba zegarki na podobnym poziomie. Oba będą odpowiednie m.in. jako prezent na komunię.

Kolorowy smartwatche dla dzieci – Child Watch Go


Model smartwatcha dla dziecka CALMEAN Go to zegarek klasy Q528, który lokalizuje użytkownika w dwóch różnych trybach, ponieważ wyposażony jest w moduł GPS i LBS. Dostępny jest w trzech kolorach – żółtym, niebieskim i różowym. Oprócz lokalizacji smartwatch ten ma latarkę, krokomierz, a nawet licznik spalonych kalorii. Wyposażono go w funkcje telefoniczne, tak jak pozostałe urządzenia, a także w budzik, czat, jak i w prosty aparat telefoniczny.

Jaki smartwatch dla starszego dziecka? CALMEAN Care


Dobrym wyborem wśród smartwatchy dla dzieci, które zadowolą również młodzież, jest zegarek z GPS CALMEAN Care. Stosuje trzy moduły lokalizacyjne, ma opcje telefoniczne, a przy tym jest wodoodporny – nie trzeba go zdejmować przy myciu rąk lub pod prysznicem. Nie ma aparatu, ale za to zapewnia krokomierz i pomiar temperatury – jako jedyny w naszym rankingu smartwatchy dla dzieci.

Prosty smartwatch dla dzieci – CALMEAN Easy

Wodoodporny zegarek smartwatch dla dzieci CALMEAN Easy będzie odpowiedni nawet dla najmłodszych użytkowników. Przystępne cenowo urządzenie bazuje na lokalizacji poprzez sygnał operatorów komórkowych LBS/GSM przy współpracy z mapami Google. Daje możliwość prowadzenia rozmów czy zabawę w grze matematycznej. Można wybrać go jako prezent na Mikołaja.

Dodaj swoją ocenę
[Liczna głosów: 11 Średnia ocena: 4.5]